*

4 People wrote to us:

ARY Danışmanlık olarak sizlerden satın almış olduğumuz BudgetLAB uygulaması ile ilgili olarak; ARY Danışmanlık olarak alanında yetkin, çözüm odaklı danışman kadrosuyla bizim için güvenilir bir iş ortağımız olmuştur. Yaptığımız her projede işleri sahiplenmeniz, gösterdiğiniz özen ve kritik zamanlarda yanımızda olmanız bu uygulama danışmanlığı konusunda başarımızın en önemli anahtarıdır. Sektör gereği hızlı aksiyon almamız gereken konularda, ARYD’nin de bize ayak uydurabilmesi çok önemlidir. Bu kapsamda, ARY Danışmanlık şirketi olarak sizler ile çalışmaktan oldukça memnuniyetimizi dile getirir ve tüm ekibe bu projedeki katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Ocak 22, 2018

ARY Danışmanlık; alanında yetkin, çözüm odaklı danışman kadrosuyla bizim için güvenilir bir iş ortağı. Yaptığımız her projede işleri sahiplenmeleri, gösterdikleri özen ve kritik zamanlarda yanımızda olmaları başarının en önemli anahtarı. Sektör gereği hızlı aksiyon almamız gereken konularda, ARYD’nin de bize ayak uydurabilmesi çok önemli. ARYD ile çalışmaktan oldukça memnunuz, tüm ekibe teşekkür ederiz.

Ocak 22, 2018

ARY Danışmanlık; alanında yetkin, çözüm odaklı danışman kadrosuyla bizim için güvenilir bir iş ortağıdır, Yaptığımız her projede işleri sahiplenmeleri, gösterdikleri özen ve kritik zamanlarda yanımızda olmaları başarının en önemli anahtarı, Sektör gereği hızlı aksiyon almamız gereken konularda, ARYD’nin de bize ayak uydurabilmesi çok önemli. ARYD ile çalışmaktan oldukça memnunuz, Komtera ailesi olarak tüm ekibe teşekkür ederiz.

Ocak 22, 2018

Biocodex olarak bütçe takibimizi ARYD danışmanlığın geliştirdiği web tabanlı bir bütçe programı üzerinden yapıyoruz. Çok basit ve hızlı çalışan bu online program sayesinde bütçe ve forecast lerimizi hızlı takip ediyor ve şirket içi paydaşlarımızla hızlı bir şekilde paylaşabiliyoruz. Finansal performans takibimize verdiğiniz destek için tüm ARYD çalışanlarına teşekkür ederiz!…

Mayıs 2, 2017